5. česko-slovenské sympozium PCA

24. Září 2013 - 0:22 -- Tereza Škubalová

Společnost pro vzdělávání v PCA ve spolupráci s PCA Institutem Praha a PCA Institutem Ister Bratislava
Vás zvou na
5. česko-slovenské sympozium PCA
(Person Centered Approach Carla Rogerse)
28. – 29. 11. 2013

Program: přednášky, workshopy, encounterové a diskusní skupiny, prostor pro neoficiální setkávání

Kdy:               oficiální program 28. - 29. 11. 2013
Neformální zahájení 27. 11. 2013 - v podvečerních a večerních hodinách

Kde:               Vzdělávací středisko Benešov (www.institutpraha.cz).

Účastníci:       lektoři a frekventanti výcviků z PCA institutů v Praze, Brně a Bratislavě a další zájemci o PCA

Aktivní účast předběžně přislíbili: Sheila Haugh, Beata Albrich, Lygia Bátovská, Ivan Valkovič, Barbora Hrdličková s Petrem Hudličkou a Petr Ondráček. Jako další hosté se zúčastní Světla Francová, Barbora Sládeková s Annou Šulákovou, Jana Nováčková, Kateřina Faixová, Jan Soukup a Jarmila Tolimatová.

Kredity pro klinické psychology: Žádáme AKP o přidělení kreditů pro klinické psychology.

Účastnický poplatek: Účastnický poplatek zahrnuje možnost plné účasti na programu 27.-29.11.2013. V ceně je rovněž zahrnut společenský večer s rautem. Výše poplatku je závislá na datu připsání platby na účet (doporučené datum platby je několik dnů před termínem splatnosti v závislosti na Vaší bance):
18. 6. - 20. 9. 2013                                                   1 500 Kč
21. 9. - 20. 10. 2013                                                 1 700 Kč
21. 10. - 20. 11. 2013, nebo na místě                       1 900 Kč

Přihlašujte se: Vyplňte přiloženou přihlášku a zašlete ji na  e-mailovou adresu:sympozium.pca [at] gmail.com a zároveň uhraďte celkovou částku na uvedený účet. Bez platby není přihláška akceptována. Organizátoři Vám potvrdí přijetí přihlášky a platby.

Aktuální informace, včetně podrobného programu, naleznete na www.pca-institut.cz.

NABÍDKA PRO STUDENTY: hledáme 2-3 studenty/studentky pro výpomoc s organizací sympozia na místě – jako odměnu nabízíme bezplatnou účast  - vážní zájemci, hlaste se prosím na mail sympozium.pca [at] gmail.com, ev.volejte 604 232 427